KOA Speer WK73S2BTTDR15J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.15ohm, 0.3354V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTDR15J.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR16V
Res Thick Film 0612 0.16 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTDR15J fournies par ses distributeurs.
RES 150M OHM 5% 3/4W 1206
RES 150 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.15R
.15 OHM 5% 3/4W