KOA Speer WK73S2BTTD82LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.082ohm, 0.248V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTD82LJ.
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTD82LJ fournies par ses distributeurs.
RES 82M OHM 5% 3/4W 1206
RES 82 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 82MR
.082 OHM 5% 3/4W