KOA Speer WK73S2BTTD75LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.075ohm, 0.2372V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTD75LJ.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0612 68m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-B2CFR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTD75LJ fournies par ses distributeurs.
RES 75M OHM 5% 3/4W 1206
RES 75 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 75MR
.075 OHM 5% 3/4W