KOA Speer WK73S2BTTD22LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.022ohm, 0.1285V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTD22LJ.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR02V
Res Thick Film 1206 0.02 Ohm 1% 1W 0ppm/°C to 300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTD22LJ fournies par ses distributeurs.
RES 22M OHM 5% 3/4W 1206
RES 22 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 22MR
.022 OHM 5% 3/4W