KOA Speer WK73S2BTTD18LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.018ohm, 0.1162V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTD18LJ.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTD18LJ fournies par ses distributeurs.
RES 18M OHM 5% 3/4W 1206
RES 18 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 18MR
.018 OHM 5% 3/4W