KOA Speer WK73S2ATTD9R1J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 9.1ohm, 3.017V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2ATTD9R1J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2ATTD9R1J fournies par ses distributeurs.
RES 9.1 OHM 5% 1W 0805
WIDE ELEC 1225 5% 9.1R