KOA Speer WK73R3ATTE360J
1.5W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 36Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R3ATTE360J.
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 36ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
PanasonicERJA1AJ390U
Res Thick Film 1225 39 Ohm 5% 1.33W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1225 33 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 39Ohm 2W
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 33.2Ohms 2W
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R3ATTE360J fournies par ses distributeurs.
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73R 0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm 2W 36Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 36ohm, 5%