KOA Speer WK73R3ATTE2741F
2W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 2.74kΩ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R3ATTE2741F.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R3ATTE2741F fournies par ses distributeurs.
WK73R Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.74kOhm 2W