KOA Speer WK73R3ATTE1301F
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor 卤1% 卤100ppm/C 1.3kOhm 2W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R3ATTE1301F.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R3ATTE1301F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 1.3Kohm, 1%