KOA Speer WK73R3ATTE110J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 11ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R3ATTE110J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1225 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
2W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 10Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES SMD 10.5 OHM 2W 2512 WIDE
Res Thick Film 1225 12 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R3ATTE110J fournies par ses distributeurs.
RES 11 OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 11R