KOA Speer WK73R3ATTE1001F
1 kOhms 1% 1.5W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q20
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R3ATTE1001F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
KOA Speer SCT
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.95%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJA1AF102U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Res Thick Film 1225 1K Ohm 5% 2W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupYC358TJK-071KL
1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C
Yageo GroupYC358LJK-071KL
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 1.1kOhm ±200ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 910ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R3ATTE1001F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73R 0.122Lx0.248W 3.10mmx6.30mm 1.5W 1kOhm ±100ppm/C
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
1K¦¸ ¡À1% 1.5W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.3mm*700¦Ìm