KOA Speer WK73R2HTTE3093F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 309000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R2HTTE3093F.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R2HTTE3093F fournies par ses distributeurs.
wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 309K OHM 1% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 1% 1W 309K