KOA Speer WK73R2BTTD21R0F
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 21Ω 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R2BTTD21R0F.
KOA Speer SCT
Future Electronics
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R2BTTD21R0F fournies par ses distributeurs.
WK73R Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 21Ohm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 21ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Thick Film Resistors - SMD 21 ohm 1% 1W AEC-Q20