KOA Speer WK73R2BTTD1300D
Res Thick Film 0612 130 Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R2BTTD1300D.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R2BTTD1300D fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 130ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 130 OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 130R