KOA Speer WK73R2ATTD6041F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 6040ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R2ATTD6041F.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R2ATTD6041F fournies par ses distributeurs.
RES 6.04K OHM 1% 1W 0805
wide terminal type flat chip resistors, 0508, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0508 1% 6.04K