KOA Speer WK73R1JTTD4702F
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 47kOhm 0.5W 1/2W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R1JTTD4702F.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R1JTTD4702F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 47000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
RES 47K OHM 1% 1/2W 0603
wide terminal type flat chip resistors, 0306, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0306 1% 0.5W 47K