KOA Speer WK73R1ETTP394J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 390000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73R1ETTP394J.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73R1ETTP394J fournies par ses distributeurs.
RES 390K OHM 5% 1/3W 0402
WIDE ELEC 0204 5% 0.33W 390K