KOA Speer UR73D3ATTE75L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.075ohm, 0.274V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR73D3ATTE75L0F.
Tendance sur 3 mois:
-63.50%
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.075ohm, 0.2739V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Strp 2512 75M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: No |Vishay WSL2512R0750FTB
KOA SpeerSL1TTE82L5F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
TE Connectivity / AMP3-2176158-5
Res Current Sense Metal Foil 2512 0.075 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupPE2512FKM070R08L
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.08ohm, 0.2828V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR73D3ATTE75L0F fournies par ses distributeurs.
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 75mOhm ±100ppm/C
Current Sensing Chip Resistor, 2512, RoHS
KOA Speer SCT
75m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*1.1mm