KOA Speer UR73D3ATTE33L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.033ohm, 0.182V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeUR73D3ATTE33L0F04KTape & Reel
9h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR73D3ATTE33L0F.
KOA Speer SCT
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Foil 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR73D3ATTE33L0F fournies par ses distributeurs.
Current Sense Resistors - SMD 1W 33L00 Ohm +1% +100ppm
Current Sensing Chip Resistor, 2512, RoHS
KOA Speer SCT
.033 OHM 1W 1% 100PPM
2512 1% 0.033R 1W