KOA Speer UR73D2BTTD25L0F
Res Thick Film 1206 0.025 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR73D2BTTD25L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.88%
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8BWFR025V
Thick Film Chip R,1206,ultra Low Ohmic1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8BWFR025V
Res Thick Film 1206 0.024 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-8BWFR024V
Res Thick Film 1206 0.024 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWFR027V
Res Thick Film 1206 0.027 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.025 Ohm 1% 1/4W ±1200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
250mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% 25mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR73D2BTTD25L0F fournies par ses distributeurs.
Res, 0R025, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D2BTTD25L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.025ohm, 0.1118V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 25mOhm ±200ppm/C