KOA Speer UR73D2BTTD10L0F
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR73D2BTTD10L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Farnell
KOA Speer SCT
LKR
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.92%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ8BWFR010V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8BWFR011V
Res Thick Film 1206 0.011 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ8CWFR010V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity2176055-1
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 1/2W ±600ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRL1206FR-7W0R01L
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1206FR-070R01L
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR73D2BTTD10L0F fournies par ses distributeurs.
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .01 OHM 1/2W 1%
Res, 0R01, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D2BTTD10L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.01ohm, 0.071V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) 1206 UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 10mOhms ±200ppm/C