KOA Speer UR732BTTD75L0F
Res, 0R075, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR732BTTD75L0F
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD75L0F.
Tendance sur 3 mois:
-0.28%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-L08UF75MV
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8BWFR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Metal Strip 1206 75m Ohm 1% 1/4W ±75ppm/°C SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.075ohm, 0.1369V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD75L0F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.075ohm, 0.194V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 75mOhm ±100ppm/C