KOA Speer UR732BTTD68L0F
Res Thick Film 1206 0.068 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD68L0F.
Tendance sur 3 mois:
+40.37%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Metal Foil 1206 0.068 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 1206 68mOhm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-8BWFR068V
Res Thick Film 1206 0.068 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.068 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 0.068 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±1000ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8BWFR062V
Res Thick Film 1206 0.062 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD68L0F fournies par ses distributeurs.
UR73 FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 68mOhm 0.5W 1/2W
Res, 0R068, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR732BTTD68L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.068ohm, 0.184V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206