KOA Speer UR732BTTD56L0F
UR73 FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 56mOhm 0.5W 1/2W
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD56L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Newark
Tendance sur 3 mois:
-12.40%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 1206 56mOhm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-8BWFR056V
Res Thick Film 1206 0.056 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Metal Foil 1206 0.051 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-L08UF54MV
Thick Film Chip Res Low Ohmic 1206 1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L08UF54MV
PanasonicERJ-L08UF53MV
Thick Film Chip Res Low Ohmic 1206 1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L08UF53MV
Res Metal Strip 1206 0.06 Ohm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD56L0F fournies par ses distributeurs.
Res, 0R056, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR732BTTD56L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.056ohm, 0.167V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206