KOA Speer UR732BTTD47L0F
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD47L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Newark
Farnell
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.38%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-L08KF47MV
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 0.047ohm, 0.1083V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8CWFR050V
Res Thick Film 1206 0.05 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ8CWFR043V
Res Thick Film 1206 0.043 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film
TE Connectivity / AMP1-2176055-7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.047ohm, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD47L0F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.047ohm, 0.153V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 47mOhm ±100ppm/C
SMD Molded Current Sense Resistors 1/4watts 47mohms 1%