KOA Speer UR732BTTD33L0F
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD33L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Farnell
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.57%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR033V
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.75W 0ppm/°C to 200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWFR033V
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJMP2KF33MU
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.033ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD33L0F fournies par ses distributeurs.
Res, 0R033, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR732BTTD33L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1285V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 33mOhm ±200ppm/C