KOA Speer UR732BTTD30L0F
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer UR732BTTD30L0F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR03V
Res Thick Film 0612 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-8BWFR033V
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWFR027V
Res Thick Film 1206 0.027 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL1206FR-070R03L
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE1206FRF070R03L
250mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% 30mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer UR732BTTD30L0F fournies par ses distributeurs.
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .03 OHM 1/2W 1%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.03ohm, 0.122V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Current Sensing Chip Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 200ppm/C 30mOhm 500mW