KOA Speer SR732BTTER590F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.59ohm, 0.5432V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer SR732BTTER590F.
KOA Speer SCT
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1206 0.56 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 0.604 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8RQFR56V
Res Thick Film 1206 0.56 Ohm 1% 1/4W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ8BQFR56V
Res Thick Film 1206 0.56 Ohm 1% 1/2W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8RQFR62V
Res Thick Film 1206 0.62 Ohm 1% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL1206FR-070R56L
250mW Thick Film Resistors ±1% 560mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer SR732BTTER590F fournies par ses distributeurs.
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.590ohms 1% 100PPM
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 590mOhm 330mW