KOA Speer SR732BTTDR22J
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer SR732BTTDR22J.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Farnell
KOA Speer SCT
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-32.54%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRLP73K2BR22JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-8RQJR22V
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP6-1622825-9
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-B2BJR22V
Res Thick Film 0612 0.22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BQJR22V
Thick Film Chip Res 1206 Low Ohmic 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8BQJR22V
Yageo GroupRL1206JR-070R22L
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer SR732BTTDR22J fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
1206 1/4WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .22 OHM 5%
Res, 0R22, 0.33W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732BTTDR22J
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 220mOhm ±200ppm/C