KOA Speer SR732BTTD1R50F
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer SR732BTTD1R50F.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Conformal Coated Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 1.4 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.43ohm, 0.8456V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.4ohm, 0.8367V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8BQF1R5V
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer SR732BTTD1R50F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1.5ohm, 0.8661V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 1.5Ohm ±100ppm/C
Thick Film Current Sense Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
Res, 1R5, 1%, 0.33W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732BTTD1R50F