KOA Speer RN73R1JTTD1540F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 154ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73R1JTTD1540F100 fournies par ses distributeurs.
RES 154 OHM 1% 1/10W 0603