KOA Speer RN73R1ETTP2151F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2150ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73R1ETTP2151F50.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73R1ETTP2151F50 fournies par ses distributeurs.
RES 2.15K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM50 2.15K