KOA Speer RN73H1JTTD9101F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 9100ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1JTTD9101F50.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1JTTD9101F50 fournies par ses distributeurs.
RES 9.1K OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM50 9.1K