KOA Speer RN73H1JTTD75R0F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1JTTD75R0F10.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1JTTD75R0F10 fournies par ses distributeurs.
RES 75 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM10 75R