KOA Speer RN73H1ETTP4991D50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP4991D50.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP4991D50 fournies par ses distributeurs.
RES 4.99K OHM 0.5% 1/16W 0402
MFC 0402 0.5% PPM50 4.99K