KOA Speer RN73H1ETTP47R5F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP47R5F25.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-0747R5L
RC Series 0402 0.063 W 47.5 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0402FR-0747R5L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF47R5X
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP47R5F25 fournies par ses distributeurs.
62.5mW Metal Film Resistors ±25ppm/℃ ±1% 47.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 47.5 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 47.5R