KOA Speer RN73H1ETTP2490F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 249ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP2490F50.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT0402FRE07267RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 267ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE07261RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 261ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-07249RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 249 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 249 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP2490F50 fournies par ses distributeurs.
62.5mW Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 249Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors 249Ohm,0402,1%,50ppm ,63mW,50V