KOA Speer RN73H1ETTP1762B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 17600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP1762B25.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP1762B25 fournies par ses distributeurs.
RES 17.6K OHM 0.1% 1/16W 0402
17.6K OHM .1% 25PPM 1/10W
MFC 0402 0.1% PPM25 17.6K