KOA Speer RN73H1ETTP1500F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 150ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RN73H1ETTP1500F50.
Pièces détachées
Yageo GroupRT0402FRE07150RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 150ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 150Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07150RL
Res General Purpose Thick Film 0402 150 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupAC0402FR-07150RL
Res Thick Film 0402 150 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0402F150R
CRG Series 0402 0.063 W 150 Ohm ±1 % ±100 ppm/C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 150 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RN73H1ETTP1500F50 fournies par ses distributeurs.
RES 150 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM50 150R