KOA Speer RK73H2BTTD3R65F
Res Thick Film 1206 3.65 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD3R65F.
Upverter
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-44.33%
Pièces détachées
CRCW FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 3.92Ohm 0.25W 1/4W
Res Thick Film 1206 3.32 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 3.48 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD3R65F fournies par ses distributeurs.
3.65 Ohms 1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 3.65Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.65ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206