KOA Speer RK73H2BTTD3323F
Res Thick Film 1206 332K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD3323F.
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.00%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-07332KL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 332kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-07300KL
Res Thick Film 1206 300K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 309kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD3323F fournies par ses distributeurs.
Resistor Thick Film 1206 332k Ohm 1% 1/4 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) 1206 RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 332kOhms ±100ppm/C