KOA Speer RK73H2BTTD1300F
Res Thick Film 1206 130 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD1300F.
Upverter
TME
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-0.87%
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-07130RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 130Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-07120RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 133 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD1300F fournies par ses distributeurs.
Resistor Thick Film 1206 130 Ohm 1% 1/4 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
250mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 130Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
130 Ohms 1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Th
THICK FILM CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 130ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 130R, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD1300F
1206 (3216Metric) 1206 RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 130Ohms ±100ppm/C
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 3.2 x 1.6 x 0.6 mm Housing type: 1206 Resistor type: Thick Film Power Rating: 250 mW Rated voltage: 200 V Resistance: 130 Ohm
RESISTOR, 1206, 130 OHM, 1%; Resistance:130ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:1206; Resistor Mounting:SMD; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); No. of Pins:2; Reel Quantity:5000; Series:RK73H