KOA Speer RK73H2BTTD1050F
Res Thick Film 1206 105 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H2BTTD1050F.
Upverter
Farnell
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.12%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-07105RL
Res Thick Film 1206 105 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-8ENF1050V
Res Thick Film 1206 105 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 105 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRC1206FR-07102RL
Res Thick Film 1206 102 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-7W100RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 100Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ8ENF1000V
Res Thick Film 1206 100 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H2BTTD1050F fournies par ses distributeurs.
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 105Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 105ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 105R, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD1050F