KOA Speer RK73H1ETTP8661F
Res Thick Film 0402 8.66K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP8661F.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Upverter
element14 APAC
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.77%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-078K66L
Res General Purpose Thick Film 0402 8.66K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-079K1L
Res Thick Film 0402 9.1K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-078K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 8.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-2RKF8661X
Res Thick Film 0402 8.66K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 8.2k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 9.31k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP8661F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 8.66kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 8.66kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8660ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES, SMT, 0402, 8.66K Ohm ,+/-1%, +/- 100ppm, Thk<CA
RESISTOR, 8K66, 75V, 0.1W, THICK FILM ROHS COMPLIANT: YES