KOA Speer RK73H1ETTP7504F
Res Thick Film 0402 7.5M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP7504F.
Upverter
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-4.10%
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-077M5L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 7.5MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-078M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 8.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-076M8L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 6.8MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 6.81M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP7504F fournies par ses distributeurs.
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 7.5MOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 7.5e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 7M5, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP7504F