KOA Speer RK73H1ETTP68R1F
Res Thick Film 0402 68.1 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP68R1F.
Upverter
Newark
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
-4.75%
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-0768R1L
RC Series 0402 0.063 W 68.1 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-0768RL
Res Thick Film 0402 68 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0762RL
RC Series 0402 0.063 W 62 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 61.9 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402F68R
Res Anti-Sulfured Thick Film 0402 68 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP68R1F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 68.1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 68.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, SMT, 0402, 68.1 Ohm, +/-1%, +/-100ppm, Thk Film<CA
Res, 68R1, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP68R1F
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 68.1Ohms ±100ppm/C