KOA Speer RK73H1ETTP4304F
Res Thick Film 0402 4.3M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP4304F.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-074M3L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.3MOhm 0.063W 1/16W
Yageo GroupRC0402FR-074M7L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.7MOhm 0.063W 1/16W
Yageo GroupRC0402FR-073M9L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.9MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP4304F fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4.3e+06ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 4.3MOhm ±200ppm/C
RES 4.3M OHM 1% 1/10W 0402
FC 0402 4M30 1%