KOA Speer RK73H1ETTP4221F
Res Thick Film 0402 4.22K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP4221F.
Upverter
element14 APAC
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-31.96%
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-074K22L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 4.22kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 4220ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupAC0402FR-074K22L
Res Thick Film 0402 4.22K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res General Purpose Thick Film 0402 4.22k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-073K9L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.9kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F3K9
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 3900ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP4221F fournies par ses distributeurs.
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.22kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4220ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, 4K22, 75V, 0.1W, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP4221F