KOA Speer RK73H1ETTP28R7F
Res Thick Film 0402 28.7 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP28R7F.
Upverter
Arrow Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+60.17%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-0728R7L
Res Thick Film 0402 28.7 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 28.7 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-0730RL
Res Thick Film 0402 30 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-0727RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 27Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 26.7 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 30.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP28R7F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 28.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 28.7ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 28.7Ohm ±100ppm/C