KOA Speer RK73H1ETTP2051F
Res Thick Film 0402 2.05K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP2051F.
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
+7.18%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-072K05L
RC Series 0402 0.063 W 2.05 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-072KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-072K21L
Res General Purpose Thick Film 0402 2.21K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE Connectivity4-1676480-3
Res Thick Film 0402 2.2K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
TE ConnectivityCRG0402F2K0
Res Thick Film 0402 2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 2.2K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP2051F fournies par ses distributeurs.
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.05kOhms 0.1W 1/10W
Res, 2K05, 0.1W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP2051F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2050ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402